Ariana | Blogger | X X

31 grudnia 2015

Wcielenia JD - wyzwanie filmowe z Johnny'm Deppem

W ten ostatni dzień 2015 roku postanowiłam dodać nieco lżejszy post. W zasadzie nie jest on związany w żaden sposób z książkami, a wręcz przeciwnie - z filmami. Jest to wyzwanie, które przygotowałam dla samej siebie. 

Johnny Depp jest dla mnie niezwykłym aktorem. Myślę, że każda postać, w którą się wciela, jest niezwykle charyzmatyczna i oryginalna. Dlatego postanowiłam, że obejrzę z nim 60 filmów. Są to zarówno większe, jak i mniejsze produkcję. Daję sobie na to rok. Dodatkowo jest też sześć pozycji, w których Johnny użyczył głosu (np. w bajce "Rango" bądź też był narratorem w filmie o The Doors). Bardzo chętnie będę dzieliła się z Wami recenzjami, oczywiście w miarę możliwości. 

Wszystkie tytuły filmów zgromadziłam w zakładce Wcielenia JD, które znajdziecie tutaj. Pewnie nie obejrzę po kolei produkcji, ale będę je odhaczała, gdy tylko obejrzę, a na blogu pojawi się recenzja. Cóż, a może ktoś z Was pokusi się na takie wyzwanie? Jeśli tak, to super! Zachęcam, bo Depp jest niezwykłym człowiekiem. 

Grafika przygotowana przez mnie. Postacie - tumblr (c)

A skoro dzisiaj Sylwester, to chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim szampańskiej zabawy. Spędźcie ten czas, jak najlepiej potraficie! :)

I w ten sposób chcę zakończyć rok 2015 i rozpocząć nowy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...