Ariana | Blogger | X X

10 sierpnia 2015

Dylematy 18-latki, czyli słowem wstępu

     
źródło: behance.net
     Wstęp będzie krótki. I treściwy. Przynajmniej się postaram, aby taki był. Nie jestem wybitną pisarką, popełniam masę błędów, ale chciałam założyć tego bloga, aby dzielić się swoimi recenzjami na temat przeczytanych książek oraz obejrzanych filmów.

Każdy początek jest niezręczny - Novalis.

     Mówi się, że początki są najtrudniejsze. Owszem. Powiem szczerze, że przez dłuższą chwilę zastanawiałam się czy wybrać same recenzje książek czy filmów. W końcu stanęło na tym, że postanowiłam poświęcić bloga obu tym rzeczom. Myślę, że podołam. 
     Nie mogę obiecać regularnych postów. To zależy od mojego czasu wolnego, od przeczytanych książek czy obejrzanych filmów. Wszystko ma swój czas. I w przypadku postów tego bloga również tak będzie. 
     Mam jednak nadzieję, że nie zniechęcę wszystkich do tego bloga i ktoś tu w końcu zajrzy. Zabieram się za recenzję "Zaplątanych", więc możecie spodziewać się jej jeszcze w tym tygodniu.


3 komentarze:

 1. Będę zaglądać :) w zasadzie to już zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog:)
  Zapraszam na swojego:
  ksiazkowezamieszanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia. Początki bywają trudne, ale później zostaje już sama przyjemność ;) (pannakac-pisze.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję drogi czytelniku, że postanowiłeś przeczytać ten post. Będzie mi bardzo miło, gdy pozostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza i zmotywujesz mnie do dalszej pracy! :)

Pozdrawiam, Ola.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...